از خدمات دندانپزشکی چه می‌دانید؟

خدمات دندانپزشکی در محدوده قلهک

زمانی که حرف از دندانپزشکی می‌شود، شما یاد چه کارهایی می‌افتید؟ پر کردن دندان؟ کشیدن دندان؟ ارتودنسی؟ خدمات دندانپزشکی حوزه بسیار گسترده‌ایست که ممکن است در اکثر کلینیک‌های دندانپزشکی ارائه شود اما کیفیت و دوام یکسان نخواهد بود. ما شما را با کلینیک آناشید و ارائه خدمات دندانپزشکی در محدوده قلهک آشنا خواهیم کرد.

این کلینیک نه تنها از وجود دندانپزشکان مجرب در این کلینیک استفاده می‌شود، بلکه تکیه بر استفاده از مواد دندانپزشکی با کیفیت بسیار بالا و با دوام دارند.

کلینیک آناشید ارائه دهنده خدمات دندانپزشکی در محدوده قلهک

کلینیک‌های دندانپزشکی آناشید، با هدف ارائه خدمات جامع دندانپزشکی با استفاده از پیشرفته‌ترین تکنیک‌های دندانپزشکی بدون درد، راه‌اندازی شده است. به همین منظور، کلیه تجهیزات (از دستگاه تصویربرداری گرفته تا یونیت‌های جراحی)، از بهترین و برترین برندهای جهان انتخاب شده‌اند و در درمان بیماری‌های دهان و دندان، از بهترین مواد و تجهیزات دندانپزشکی استفاده می‌گردد.

از جمله خدمات این کلینیک می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

ایمپلنت های تخصصی دندان

ایمپلنت جایگزینی محکم و دائمی برای دندان‌های از دست رفته است که علاوه بر بهبود عملکرد دندان از دست رفته، ظاهر طبیعی و زیبایی به دندان‌ها و دهان می‌دهد. از جمله مزایای ایمپلنت می‌توان به مواردی چون بهبود ظاهر دهان و لبخند، بهبود تکلم، افزایش راحتی نسبت به دندان مصنوعی، راحت و طبیعی شدن فرآیند غذا خوردن، افزایش اعتماد به نفس، افزایش سلامت دهان و دندان، دوام قابل توجه و بلند مدت اشاره کرد.

ایمپلنت دیجیتال

امروزه با پیشرفت و ایجاد تحولات عظیم در صنعت دندانپزشکی، روش‌های جدیدتر و بهتری وجود دارند که راحتی و دقت بیشتری برای دندانپزشکان به همراه دارند. ترمیم‌های دندانی روز به روز بر اساس تکنولوژی دیجیتالی به شکل اسکن دیجیتالی (به جای قالب گیری با خمیر)، طراحی نرم افزاری و دستگاه تراش دیجیتالی کد/ کم ساخته می‌شوند. در روش ایمپلنت دیجیتالی، به راحتی اسکن و تصویر سه بعدی از دندان را در اختیار قرار داده و ترمیم‌هایی از جمله اینله، آنله، روکش و غیره را ظرف مدت کوتاهی که بیمار در سالن انتظار نشسته است، می‌سازد. دستگاه سیرونا (Sirona Dental Systems) و دستگاه‌های مشابه دیگر ، برای اسکن دهان و دندان ساخته شده‌اند و اطلاعات به دست آمده را به صورت دیجیتالی ارسال می‌کنند.

دندانپزشکی ترمیمی

دندانپزشکی ترمیمی دندانپزشکی مدرنی است که راه‌های فراوانی برای ترمیم دندان‌ها به طبیعی‌ترین شکل ممکن ارائه می‌دهد. ترکیب مواد باند شونده (چسبنده) به سطح دندان و تولید مواد باکیفیت و با دوام همرنگ دندان، جایگزین مواد نقره‌ای رنگ شده‌اند. از روش‌های دندانپزشکی ترمیمی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

کامپوزیت‌ها (Composites)

ونیر های کامپوزیتی (Composite veneers)

دندانپزشکی زیبایی

دندانپزشکی زیبایی شاخه‌ای از این رشته است که به بهبود عملکرد دندان و بهبود زیبایی ظاهر دندان‌های فرد می‌پردازد. کلینیک دندانپزشکی و زیبایی آناشید ارائه دهنده خدمات دندانپزشکی در محدوده قلهک در خصوص دندانپزشکی زیبایی، خدمات زیر را ارائه می‌دهد:

بیماریهای لثه

امروزه افراد زیادی با بیماری های لثه یا بیماری های پریودنتال دست و پنجه نرم می‌کنند. اگرچه علت در همه افراد یکسان نیست ولی از عوامل بروز بیماری های لثه می‌توان به مصرف دخانیات، دیابت، مصرف خودسرانه برخی داروها، تغییرات هورمونی بخصوص در زنان و دختران، عوامل ژنتیکی و غیره، اشاره کرد. کلینیک آناشید خدمات زیر را در خصوص بیماری های لثه ارائه می‌دهد:

درمان ریشه

درمان ریشه یا آندو به معنای معالجه پالپ دندان یا همان اعصاب و عروق موجود در داخل دندان است که به طور کلی به عصب دندان معروف شده است. برای آشنایی بیشتر با خدمات دندانپزشکی در محدوده قلهک در خصوص درمان مشکلات ریشه دندان به کلینیک دندانپزشکی و زیبایی آناشید مراجعه نمایید.

اورتودنسی

زمانی که به دلایل مختلف، دندان‌ها از حالت طبیعی خارج می‌شوند و ظاهر نازیبا به لبخند می‌دهند، می‌توان از درمان ارتودنسی با وسیله‌های ثابت و متحرک برای اصلاح به هم ریختگی و نامرتبی دندان‌ها استفاده کرد. از انواع روش‌های درمان ارتودنسی، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

اطفال

مشکلات دندان فقط مختص به بزرگسالان نیست. کودکان و اطفال نیز به دلایل مختلفی ممکن است دچار پوسیدگی دندان، شکستگی دندان، از دست دادن دندان شیری، ایجاد فاصله بین دندانی و مشکلات دیگر شوند. در صورت وجود مشکل، لازم است کودک و یا طفل را نزد دندانپزشک اطفال برد. دندانپزشک اطفال، دندانپزشکی است که پس از اتمام تحصیلات دانشکده دندانپزشکی، دو تا سه سال آموزش ویژه در خصوص سلامت دهان و دندان کودکان از نوزادی تا نوجوانی، می‌بیند.

جراحی های دندان

گاهی برخی مشکلات دندان با پر کردن، کامپوزیت کردن، سفید کردن و غیره برطرف نمی‌شود و نیاز به جراحی است. گاهی دندان نهفته باید از داخل فک خارج شود و یا لثه بر اثر حادثه‌ای نیاز به جراحی دارد که باید این جراحی‌ها در کلینیک دندانپزشکی و تحت نظر دندانپزشک انجام شود. جراحی های دندان به روش‌های مختلف انجام می‌شود:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *